HYDRAFACIAL
TEDAVİ ÖZETİ
Seans Sayısı Seans Sayısı 4 - 6 Seans
Seans Sayısı Operasyon Süresi 40 dk
Seans Sayısı Kalıcılık Devamlılık Gerektirir
Seans Sayısı Hastanede Yatış Yok
Seans Sayısı Hassasiyet Süresi Yok
Seans Sayısı İşe Dönüş Süreci Hemen
Seans Sayısı Anestezi Yok
Seans Sayısı Mevsim Her Mevsim

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial uygulaması 2011 yılında kullanılmaya başlanılan FDA tarafından onaylanmış son teknolojik cihazlarla yapılır. Hydrafacial yöntemi uygulama esnasında siyah noktalar ya da akneler temizlenirken, cilde elle temas uygulanmaz. Temas yerine vakumlu başlıklar kullanılır ve işlem; vortex teknolojisi ile çalışan hydrafacial cihazının patentli başlıklarıyla Hydrapeel uçları ile yapılır. Bu yüzden cildi tahriş etmeden ve herhangi bir acı hissedilmeden gözenekler de sıkılaşma sağlanır. Parlak ve sağlıklı görünümlü bir yüz ve cilt için deri hücrelerin nemlenmesi ve nefes alabilmesi şarttır. Bunun için de gerekli olan şey deri gözeneklerinin açık olmasıdır. Bu sayede cilt hava alırken aynı zamanda taşıyabileceği nem kapasitesi artar.

Hydrafacial nasıl uygulanır? 

İlk olarak bakımı yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici seçilir. Cilt ve gözenekler yumuşatılır ve vakum yardımı ile derinlemesine temizlenir. Cilt tipine ve problemine göre seçilen solüsyon cilde sürülür. Hydra peeling uygulanır. 
Cilt tipine uygun serum tercih edilerek serum infizyonu yapılır. Bu işlem sayesinde gözenekler sıkılaşır, cildin nem dengesi korunur. 

Uygulama alanları nerelerdir?

Hydrafacial yöntemi daha çok yüz ve boyun çevresindeki rahatsızlıkların giderilmesi için kullanılır. 

Hydrafacial uygulama süresi ne kadardır?

Hydrafacial bakımı yapılacak kişinin yaşı, cinsiyeti, cilt tipi ve problemi gibi özellikler göz önünde bulundurularak işlem uygulanır. Sıklıkla bir hafta aralıklarla 4 - 6 seans kür uygulaması yapılır. 1 seans kür uygulaması yaklaşık 40 dk sürebilmektedir. 

Hydrafacial uygulama sonrası yapılması gerekenler nelerdir?

Hydrafacial uygulaması yapıldıktan sonra, herhangi bir bakım gerektirmez. İşlem sonrasında gün boyu yüz yıkanmamalıdır. 
Kişi sosyal yaşamına devam edebilir. 

Hydrafacial uygulamasının yan etkileri nelerdir?

Hydrafacial en hassas cilt tiplerine dahi ayarlanabildiği için ödül almış son derece hassas bir cihaz ve uygulamasıdır. Doğru bir şekilde yapılan bu yönteminin herhangi bir yan etkisi yoktur. 

Hydrafacial uygulama fiyatı nedir?

Müşterilerimizin estetik beklentilerini karşılayarak ,en uygun fiyat seçeneklerini sunma politikasına sahibiz. Ücretsiz muayene ile Hydrafacial fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.