خدمات

زیبایی باسن

زیبایی باسن

زیبایی شناسی باسن

این عمل برای شخص انجام می شود تا تابلوی زیبایی ، عمودی و شکل بیشتری از باسن را با حمایت پروتز یا تزریق روغن تهیه کند.


روشی که در عمل استفاده می شود با توجه به ساختار بدن بیمار شکل می گیرد. وقتی می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید ، به دست آوردن یک تصویر طبیعی همیشه ضروری است. بعضی اوقات ممکن است از بافتهای چربی در نقاط مختلف فرد استفاده شود و گاهی ممکن است از پروتزهای سیلیکونی استفاده شود. این کاملاً با نیاز فرد و تصمیم جراح مشخص می شود.


روش های زیبایی شناسی Buttock


Buttock زیبایی شناسی به منظور افزایش حجم باسن ، سفت تر شدن آن ، شیب دار یا شکل دادن انجام می شود. این یکی از روش های از بین بردن این بافت چربی اضافی از بیمارانی است که چربی اضافی را در ناحیه باسن جمع می کنند و بافت چربی خارج شده از این ناحیه را می توان برای اهداف زیبایی شناسی به منطقه دیگری تزریق کرد.


زیبایی زیبایی با تزریق چربی

در این روش ، بافت چربی انباشته شده در نقاط مختلف بدن مانند شکم؛ به داخل باسن تزریق می شود. این ممکن است برای بزرگنمایی ، سفت شدن یا ایجاد ظاهری محکم تر باشد. به بیمار بیهوشی عمومی داده می شود و عمل 1 یا 2 ساعت طول می کشد. چربی تزریق شده به بدن که کاربرد جدیدتری نسبت به روشهای دیگر دارد ، طی سالهای بعد 20٪ یا 30٪ را جذب می کند ، اما باقیمانده آن سالم مانده است.


Buttock زیبایی شناسی با پروتز سیلیکون

به طور کلی ، پروتزهایی که در مراحل بزرگنمایی باسن مورد استفاده قرار می گیرند نیز می توانند به منظور دوخت استفاده شوند. پروتزهای مورد استفاده در زیبایی شناسی لگن با زیبایی شناسی پستان متفاوت است. این عمل جریان پذیری را به حداقل می رساند ، از سیلیکون های ضخیم تر و جامد استفاده می شود. کاربرد سیلیکون می تواند برای زندگی مورد استفاده قرار گیرد و بیمار را از لحاظ روانشناختی بسیار خوشحال کند. با این وجود انتخاب پزشک در این عمل بسیار مهم است زیرا تنها با تخصص پزشک می توان اندازه و روش مورد نظر را به شکل مورد نظر بدست آورد. این عمل که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود ، حدود 3 ساعت طول می کشد و طی یک هفته به زندگی روزمره باز می گردد.


از آنجا که هر دو عمل نیاز به مداخله جراحی دارند ، داروهای رقیق کننده خون باید یک هفته پس از عمل قطع شود و مورد استفاده قرار گیرد.

whatsup instagram facebook youtube linkedin pinterest twitter