خدمات

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

واژیناپلاستی (زیبایی شناسی دستگاه تناسلی)

واژیناپلاستی نام فرایندی برای رفع شل شدن و از بین رفتن الاستیک مهبل به دلیل افزایش سن ، زایمان ، مداخلات زنان و زایمان و غیره است. همچنین به اشکال مختلفی مانند سفت شدن واژن ، تنگ کردن واژن ، جراحی ترمیم واژینال گفته می شود.


هدف از واژینالپلاستی چیست؟

روش های سفت و باریک واژن در درجه اول مطابق با نیاز به سفت و محکم تر کردن واژن بزرگ شده و افزایش تنش انجام می شود. سفت شدن واژن در مردان و زنان بر لذت جنسی تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، این روشی است که امکان از بین بردن علائم زایمان غیر بهداشتی و ظاهر زیبایی شناختی بهتر مهبل را فراهم می کند. عمل واژیناپلاستی با افزایش اعتماد به نفس زنان ، رضایت جنسی را تسهیل می کند. حتی اگر فرد هرگز به دنیا نیامده باشد ، این روند می تواند برای از بین بردن از بین رفتن خاصیت ارتجاعی به دلیل مقاربت مکرر جنسی انجام شود.


واژیناپلاستی چگونه انجام می شود؟

در واژینالپلاستی ، تنگ شدن در باز شدن واژن و کانال واژن امکان پذیر است. علاوه بر این عمل جراحی ، کاهش لب های واژن داخلی ، تقویت واژن بیرونی و شکل گیری پونز مونس در ناحیه تناسلی زنان امکان پذیر است. این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و زمان عمل تقریباً 1 ساعت است. هیچ زخم قابل مشاهده ای در ناحیه تناسلی مشاهده نمی شود. روش های واژیناپلاستی توسط افراد متخصص و با تجربه دردناک نیست. در دوره جراحی ، جلوگیری از قاعدگی سالم خواهد بود. Labiaplasty (زیبایی داخلی زیبایی داخلی لب) (واژن) می تواند به همراه واژیناپلاستی ساخته شود.


لابیوپلاستی (زیبایی داخلی لب) چیست؟

Labiaplasty روند به حداقل رساندن و کوتاه کردن لب داخلی است. بیرون کشیدن لب های داخلی از نظر بصری زنان را مختل می کند و منجر به نگرانی های زیبایی شناختی می شود. علاوه بر این ، لب های داخلی کرکی ممکن است باعث ایجاد درد در روابط جنسی شود ، اما در ادرار نیز مشکل ایجاد می کند. Labiaplasty نقش مهمی در جلوگیری از بروز چنین مشكلات و بازیابی ظاهر زیبایی شناختی دارد.


جراحی واژیناپلاستی همراه با "Labiaplasty" ، که به معنای زیبایی خارجی ناحیه تناسلی است ، از هر نظر سلامتی را فراهم می کند. در لابیاپلاستی ، لب های داخلی می توانند کاهش یافته و شکل گرفته و با جراحی واژن ترکیب شوند. زنانی که به دلیل داشتن لب های بزرگ داخلی دچار عفونت ادراری هستند ، که نمی توانند بهداشت دستگاه تناسلی را کاملاً برقرار کنند و هدفشان دستیابی به پیشرفت زیبایی شناسی است ، می توانند با این روش عملی سلامت خود را بازیابی کنند.


whatsup instagram facebook youtube linkedin pinterest twitter